Anadolu Yakası Çıtır Masöz Bayan Kira

Anadolu Yakası Çıtır Masöz Bayan Kira
Bayanlara ve ilişkiye önem veren tüm beylere selamlar. Ben İstanbul Anadolu yakası bölgesinde bulunan partneriniz Kira.

Siz değerli beylerle tanışmak ve sıcak ilişkiler kurmak amacıyla bu popüler sitedeyim ve ismimden de anlayacağınız üzere Rus asıllı bir bayanım. Hem anadolu yakası escort hemde masöz bir bayan olduğum için sizleri rahatlatacak harika masajlarım olacaktır. Bakımlı ve alımlı bir bayanım. Pürüzsüz bir cilde sahibim. Güzelliğime ve dış görünüşüme çok önem vermekteyim. Bunu siz beyler için paylaştığım resimlerimde de görebilirsiniz. Tüm resimlerim tamamen kendime aittir.

İlişkilerim de temizliğe ve hijyene gerçekten çok önem vermekteyim ve siz beylerin de bu konuda titiz olması beni sevindirecektir. Pozitif, güler yüzlü bir bayan olduğum için bana çok çabuk alışacaksınız ve yıllardır beni tanıyormuş hissin de olacaksınız. Siz beylerle yaşayacağımız harika birlikteliklerimizi davet ettiğiniz oteller de ve , güvenlikli rezidanslarınıza gelerek gerçekleştiriyorum. Vakit kaybetmeden hemen benimle iletişime geçmenizi bekliyor olacağım.

Ataşehir, Kadıköy, Pendik, Kartal , Maltepe, Beşiktaş gibi bölgelere yakınsanız eğer benimle İletişim Sadece WhatsApp olmaktadır.