Anadolu Yakası sarısın rus otele gelen Svetlana

Anadolu Yakası sarısın rus otele gelen Svetlana
İstanbul Rus Anadolu yakası escort Svetlana

Lütfen profil bilgilerimin tamamını okuduktan sonra whatsapp üzerinden iletişime geçiniz

Sadece Whatsapp üzerinden cevap vermekteyim ve kesinlikle telefonda normal görüşme yapmıyorum Dikkatlice profilimi okur iseniz hayal ettiğiniz bir geceyi sizinle yaşamak mümkün olacaktır.

whatsapp üzerinde tanışırken sizlere attığım resimlerden farklı bir resim ile karşılaşır iseniz aynı dakika görüşmeyi sonlandırabilirsiniz.

Görüşmelerim 4 veya 5 yıldızlı otellerde veya sizin evinizde, misafir olacağım evlerde kesinlikle güvenlikli olma şartı ile geliyorum.

Refakat ücretini elden teslim almaktayım kesinlikle banka veya aracı transfer kullanmıyorum.

whatsapp üzerinden iletişim halinde iken lütfen pazarlık teklif etmeyiniz şayet kaliteye ve gerçekliğe önem veriyorsanız.

Programlarım

2 saat

3 saat

6 saat Gecelik

Müsait olduğum zamanlar Gündüz 15:00 gece saat 03:00 kadar müsaitim Bu saatler arası program alıyorum

Program yapmak isteyen beyler 2 saat öncesinden program yaparlarsa hem sizin açınızdan hem benim açımdan sorunsuz bir şekilde görüşme gerçekleşir.

İletişim esnasında ARGO konuşan ve saygın şekilde davranmayan beyler ile iletişim kesip engelliyorum.

Ukala biri değilim hoş ortamları seviyorum güzel insanlar ile güzel zamanlar geçirmek istiyorum, ortama hemen ayak uydurup güzelliğim ile ve sıcaklığım ile ortama dahada neşe katıyorum.

Soğuk ve asık yüzlü değilim gülmeyi seviyorum ve Güldüren erkeklerden hoşlanıyorum Türkçe çok net bilmiyorum ama şuana kadar hiç bir sorun yaşamadım.

Pişmanlık yaşamıyacağınız ortam arıyorsanız ve programınızın sorunsuz ve sıkıntısız geçmesini istemiyorsanız kaliteye önem verin ve gerçek olandan yana seçim yapın.

Gerçek Rus bayanlardan hoşlanan Türk beyleri doğru adreste olduğunuzu hatırlatmak isterim ve Mutlu olacağınız bir ortamdan sadece bir telefon kadar uzakta olduğunuzu hatırlayın.