Anadolu Yakası Temiz Bakımlı Bayanlar Hazal & Yeliz

Anadolu Yakası Temiz Bakımlı Bayanlar Hazal & Yeliz
Sizlerin yorgunluğunu ve stresini alacak iki harika bayan olarak buradayız. Adımız Hazal & Yeliz. Sizlerin arasına İstanbul Anadolu yakası escort bölgesinden katılmaktayız.

Genç bayanlar olarak ilişki gerçekten bizim için çok önemli ve ilişki yaşadığımız partnerlerimiz de aynı şekil de. Bakımlı, alımlı ve kendine güvenen bayanlarız. Bizimle tanıştıktan sonra sizler de bunun farkına varacaksınız. Görüşmelerimiz de temizliğe ve hijyene oldukça önem vermekteyiz ve siz beylerin de bu konuda titiz olması bizi sevindirecektir. Fotoğraflarımızın tümü bize aittir ve siz beylere özel olarak çekilmiştir. Pürüzsüz bir cilde sahibiz. Dış görünüşümüze ve güzelliğimize çok önem vermekteyim. İnce belli uzun boylu harika çıtır bayanlar olarak harika vücut ölçülerine sahibiz.

Hijyen konusuna girmişken sağlık açısından kesinlikle kondomsuz ilişki yaşamıyoruz. Siz beyler de bu konuda ısrarcı olmazsa seviniriz. İlişkilerimiz arasında lezbiyen show ve tersten ilişki extra ilişkilerimiz içerisin de mevcuttur. Siz beylerle olan görüşmelerimizi davet ettiğiniz oteller de ve sizlere ait güvenlikli daireleriniz de gerçekleştiriyoruz. Daha fazla bilgi ve randevu için hemen iletişime geçebilirsiniz.

Ataşehir, Maltepe, Pendik, Kartal , Göztepe , Tuzla, ümraniye gibi bölgelere yakınsanız eğer rahatlıkla bizimle iletişime geçebilirsiniz.